>

E-Porada prawna

Porada prawna online pozwala na uzyskanie szybkiej, wyczerpującej i korzystnej cenowo odpowiedzi na Państwa pytanie prawne bez wychodzenia z domu. 
W celu uzyskania pomocy mogą Państwo przesłać zapytanie bezpośrednio na adres mailowy kontakt@kancelaria-ciszewski.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce KONTAKT.

W tej formie mogą Państwo uzyskać odpowiedź dotyczącą mniej skomplikowanych stanów faktycznych, a także zlecić sporządzenie pisma procesowego lub opinii prawnej. Wynagrodzenie zależy od stopnia skomplikowania problemu oraz nakładu pracy i każdorazowo uzgadniane jest indywidualnie.

Wysłanie pytania i opisanie problemu nie jest dla Państwa zobowiązujące.

Zapraszam do kontaktu. 

 

Kancelaria Radcy Prawnego
Dawid Ciszewski
ul. Władysława Jagiełły 26/3
31-711 Kraków

 


(+48) 794 352 774

 


kontakt@kancelaria-ciszewski.pl

 

Oświadczam, iż znana mi jest poniższa treść informacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych udostępnionych za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dawid Ciszewski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Dawid Ciszewski Kancelaria Radcy Prawnego, Pawlikowice 310A, 32-020 Pawlikowice, NIP: 632-199-13-97. Dane udostępnione za pośrednictwem formularza kontaktowego będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie oraz wyłącznie w tym celu. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.